Velmi příjemný byt 3+1, 72 m2

 J. z Poděbrad v Šumperku

Rezervováno


Lokalita

Jiřího z Poděbrad, Šumperk

Dispozice

3+1 a lodžie                                                 Sklepní koje

Výměra

72 m2 užitné plochy bytu
3,5 m2 Lodžie
2 m2 sklep

Náklady

Měsíční náklady jsou cca. 6000 Kč

Energetická třída

Třída C

Prima tři plus jednička se zasklenou lodžií na dobré adrese.

Tento prosvětlený třípokojáč vás překvapí svojí kompaktností. Má dobře řešené dispozice: 2 neprůchozí pokoje, obývací pokoj, ze kterého máte přístup do zasklené lodžie, komora, samostatné wc, koupelna ( zděné jádro ) a kuchyň kolem které se všechno točí. Když jste uvnitř a popíjíte třeba kafíčko nebo jen tak poleháváte v ložnici, rozhodně byste nepoznali, že se jedná o panelák. Byt je situován ve 4. patře panelového domu a jeho orientace je na SV. Součástí je společná kočárkárna a sklepní kóje.

Zrenovovaný panelový dům, který se nachází na Jiřího z Poděbrad je vybaven výtahem a bezpečnostními kamerami, které snímají společné prostory v přízemí. O vytápění se stará nedaleká teplárna. A co je určitě velkým pozitivem, celý dům udržuje v dobré kondici aktivní a funkční SVJ. 

Co se týče lokality, je to dobrá adresa v centru města kde máte vše důležité na dosah. Okolí domu je revitalizováno, takže v blízkosti domu komfortně zaparkujete a pokud máte ratolesti, přímo před domem je oplocené dětské hřiště.

Chcete vědět více? Zavolejte, rád vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu. 

Poradím i s financováním. 

NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE            Miroslav Partisch

+420 739 289 379

miroslavpartisch@mrkni.net

Nechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu