Apartmánový dům 

 v Koutech nad Desnou

6 490 000 Kč

Lokalita

Kouty nad Desnou

Dispozice

2 x 2+1 po 63 m2

Podkrovní pokoj 17 m2 s půdou 18 m2

Sklep 70 m2

Výměra

Celková užitná plocha domu 160 m2
Celková plocha zahrady 562 m2
                                                         

Náklady

Měsíční náklady jsou cca. 6000,- Kč

Energetická třída

Třída G- mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb.

Vítejte v Koutech nad Desnou, v místě, které je jako stvořené pro aktivní nebo pasivní odpočinek, protože se nachází v samém srdci Jeseníků. V této panenské přírodě vám nabízíme nemovitost, která může sloužit k trvalému bydlení, soukromé rekreaci a nebo k realizaci podnikatelského záměru.

Jde o dvoupodlažní cihlový dům, který je kompletně podsklepený a je zde možné dobudovat saunu, vinný sklípek, prostě cokoliv co máte rádi. Obě podlaží mají stejný půdorys s dispozicí 2 + 1 se samostatnými koupelnami a spížemi.  V podkroví se nachází další místnost o ploše 17 m2 a prostorná půda, takže rozšíření o další patro se tu jednoznačně nabízí.  Společně se schodištěm a vstupní předsíní má pak celková užitná plocha domu cca 160 m2.

V útulné zahradě o ploše 562 m2 se nachází kůlna s posezením, udírna, ohniště a speciální třešeň s dětským bunkrem v koruně stromů.

Prakticky každý si zde přijde na své, není to jen zimní a turistické středisko. I když špičkový sportovní areál se šestisedačkovou lanovkou v Koutech je v podstatě za rohem cca 500m, a nebo po pár minutách jízdy autem se dostanete do jednoho z nejvýše položených středisek u nás. Červenohorské sedlo ( 1013 m n. m. ) je výborným výchozím bodem pro všechny sportovce, turisty a nadšence přírody.

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně, technický klenot který se pyšní několika nej a jeden ze 7 divů Česka je prakticky na dohled z okna chalupy. V okolí hrubého jeseníku je i řada lázeňských zařízení jako jsou Horské lázně Karlova Studánka, Lázně Jeseníky nebo jedinečné Termální lázně Velké Losiny. Zkrátka nepřijdou ani nadšenci historie, neboť jesenické hrady a zámky jsou opravdu úchvatné.

Velkou výhodou je, že se můžete nastěhovat prakticky okamžitě. Celá nemovitost je kompletně vybavená, takže už letošní zimu si tady můžete užívat zimní radovánky. 

Chcete vědět více? Zavolejte, rád vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu!

Rád vám poradím i s financováním.
NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE            Michal Kleštinec

+420 608 316 454

michalklestinec@mrkni.net

Nechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu