Pozemek se stavebním povolením, 1 093 m2

Nový Malín

 3 120 000 Kč (2 854/m2) 

Lokalita

Nový Malín

Výměra

Celková rozloha 1 093 m2          

Chcete okamžitě stavět a neřešit stavební povolení?

Začněte stavět svůj vysněný domov na tomto parádním pozemku složeném ze 4 parcel s celkovou rozlohou 1 093 m2. V horní části obce Nový Malín si užijte pohodu, přírodu a výhledy, které vám budou dělat společnost při každodenním relaxu.

Romanticky členěný pozemek s Malínským potokem vám poskytne dokonalý únik od každodenního shonu. Ať už plánujete relaxovat nebo budovat, máme pro vás hotový projekt na moderní bungalov 3+kk o užitné ploše 105 m2. A ano, stavební povolení je již vyřízeno!

Stávající přístavky a kůlna na pozemku nabízejí ideální úložné prostory pro stavební materiál a budoucí vybavení a když se vám nebude líbit, bude jednoduché ji odstranit. Všechny sítě jsou přivedeny na pozemek. Níže v prezentaci jsme, pro lepší představu, připravili 3 různé vizualizace rodinných domů.

A teď k dalším benefitům, máte možnost převzít hypotéku s úrokovou sazbou 3,19% s fixací až do roku 2026. Na vybudování svého domečku můžete získat dotaci z projektu zelená úsporám, která byla vypracována a schválena pro stávající majitele. 

Dostupnost je zaručena, protože autobusová zastávka je přímo u pozemku, což vám ušetří čas a umožní snadný přístup do Šumperku a okolí. 

S vaším novým domovem začíná nová kapitola, tak co jí otevřít v Novém Malíně?!

Nechte se okouzlit touto skvělou nabídkou. Zavolejte, rád vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu. 

NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE            Michal Kleštinec

+420 608 316 454

michalklestinec@mrkni.net

Nechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu