Dvougenerační rodinný dům
v Rudě nad Moravou
6 990 000 Kč

Lokalita

Ruda nad Moravou

Dispozice

 2+1 a 3+kk s terasou                                             Velký sklep                                                           Garáž nebo Párty místnost                                              

Výměra

Užitná plocha domu 150 m2
Terasa 10 m2 
Sklep 60 m2
Plocha zahrady 800 m2
                                             

Energetická třída

Třída G - mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb.

Dvougenerační rodinný dům se zahradou v malebném údolí řeky Moravy.

Dům je po dokončené rekonstrukci interiéru včetně nových rozvodů elektřiny, vody a topení. Je napojen na kanalizaci a vodovodní řád. Vytápět můžete plynem nebo tuhými palivy a bude jen na vás, který z nově instalovaných topných zařízení ( Viessmann nebo Atmos ) budete využívat. Obě topná zařízení s bojlerem jsou situovaná ve velmi prostorném a suchém sklepě. Jako vada na kráse se může jevit nedokončená renovace koupelen v obou patrech, ale na druhou stranu vám to dává příležitost udělat si krásnou moderní koupelnu podle svého gusta.

Tento kompletně podsklepený dvoupatrový dům má v přízemí, o dispozici 2+kk, obývací pokoj propojený s prostornou kuchyní, ložnici, koupelnu a malou pracovnu. Ve druhém patře, kam se dostanete po odděleném schodišti v chodbě, se nachází bytová jednotka o stejné dispozici jako v přízemí, aktuální využití majitelů je 3+kk s dvěma neprůchozími pokoji, koupelnou, obyvákem, kuchyní ve výklenku na chodbě a terasou, která zastřešuje vstupní chodbu. Obě patra jde oddělit a zpřístupnit jen ze schodiště, tudíž se dá velmi jednoduše rozdělit na dvě bytové jednotky. A kdyby vás zajímalo co je pod tou hliníkovou střechou, tak ano, je tam ještě půda.

Na rovinaté zahradě obdelníkového tvaru je vybudovaná garáž, která je aktuálně přetvořena v párty místnost. Prostor před bývalou garáží je využíván jako parkování, kde se komfortně vejdou dvě auta.

Co se týče samotného umístění domu v obci Ruda nad Moravou, která se nachází v malebném údolí řeky Moravy, dalo by se hodnotit na jedničku. Pár metrů před domem je cyklostezka podél řeky Moravy, která vás přivede pohodlně a hlavně bezpečně do centra obce, kde najdete základní a mateřskou školu, koupaliště, fotbalové hřiště, tenisové kurty a to všechno do pěti minut pohodlnou chůzí. Doprava do Šumperka je zajištěna vlakovým a autobusovým spojením ze stanice na kterou se dostanete pohodlně pěšky, opět do pěti minut. A autem nebo na motorce to přes "hrabeňák" zvládnete za neuvěřitelných 10 minut. S těmi minutami to platí i o dojezdu do lyžařských a horských středisek.

Chcete vědět více? Zavolejte, rád vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu. Poradím i s financováním. 

NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE            Michal Kleštinec

+420 608 316 454

michalklestinec@mrkni.net

Nechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu