Stavební pozemek, 1 111 m2  

Nový Malín

Rezervováno

 Lokalita

 Nový Malín                                              

Hledáte místo, kde si budete moci postavit svůj vysněný rodinný dům?

Máme pro vás stavební pozemek v Novém Malíně, který se nachází v klidné slepé ulici. Můžete se tedy těšit, že vám poskytne dostatek soukromí s minimálním provozem. Pozemek je obklopen přírodou, a protože je ve svahu, nabízí výjimečný výhled na okolní krajinu.

Všechny potřebné sítě, jako jsou elektřina, plyn, voda a kanalizace, jsou již přivedeny a nacházejí se na hranici pozemku, což znamená snadné připojení pro budoucí stavbu. Obdélníkový tvar a magické rozměry 1111 m2 vám poskytnou dostatek prostoru pro realizaci vašich plánů. To, že je pozemek v mírném svahu vám umožňuje přistoupit ke stavbě kreativním způsobem. Zahrada, bazén, terasa … nechte své fantazii volný průchod a vytvořte si vlastní ráj v tomto příjemném prostředí.

Nespornou výhodou je kromě blízké přírody dobrá dostupnost a spojení s městem. Autem jste v Šumperku do 5 minut, autobusová zastávka je vzdálena 250 metrů, a stejná vzdálenost platí pro obchůdek, kde si nakoupíte všechny nezbytné věci.

Hledáte-li klidné místo, kde si postavit svůj vlastní dům, tak tento stavební pozemek je pro vás ideální volbou. Neváhejte mě kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, ale nejlepší bude když se potkáme osobně přímo na pozemku.NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE            Michal Kleštinec

+420 608 316 454

michalklestinec@mrkni.net

Máte zájem o prohlídku? Napište a domluvíme termín ;o)