Co o nás říkají?

Rád bych vyzdvihnul Michalovu kompetenci, ochotu a proaktivitu ve spolupráci. Společně jsme realizovali nákup a prodej nemovitosti a vřele mohu doporučit velmi individuální přístup, jasnou informovanost o dění v nákupu a prodeji, stejně jako ochotu komunikace v jinak dostupných časech tzn. i víkendy. Pokud chcete opravdu kvalitního makléře s přátelským přístupem a jistotou, tak jej určitě kontaktujte a snese Vám modré z nebe. Děkuji Michale!!! 

Lukáš Pokora

prodej bytu 3+1 - Praha

 Můžu potvrdit, že Michal Kleštinec je profesionál ve svém oboru. Byla radost s ním spolupracovat. O nic jsme se nemuseli starat a vše bylo přesně tak na čem jsme se domluvili. Opravdu doporučujeme!

Monika Havlová

prodej bytu 2+1 - Šumperk

S panem Kleštincem jsem prodal svoji nemovitost a zároveň koupil novou. Všechno proběhlo na jedničku a mohu jeho služby jen doporučit. Děkuji Michale.


Michal Pavelka

prodej a koupě bytu - Šumperk

Děkujeme za krásnou prezentaci a prodej bytu, dále za skvělý přístup ke klientovi, vstřícnost a ochotu. Tuto RK můžeme vřele doporučit.Klikněte a můžete začít psát.

Andrea Kociánová

Prodej bytu 4+1 - Šumperk

Služby RK doporučuji. Prodej našeho domu proběhl hladce a ochotně nám asistovali i při koupi nového bytu. Pánové jsou profíci.

Pavel Rusňák

prodej RD - Bludov

Máme stále v hlavách náš prodej dvougenerační nemovitosti v Rapotíně, kterou jsme s real. makléřem M. Kleštincem prodávali a za necelé tři týdny byla podepsána Rezervační smlouva s budoucím majitelem.  Celá transakce byla rychle vyřízena a díky p.Kleštincovi i přepis na katastru nemovitostí proběhl ve stanovené lhůtě. Bez stresu a velkých starostí už dnes bydlíme v novém bytě za což touto cestou p. M.Kleštincovi ještě jednou moc děkujeme. Naše nové bydlení je také jeho zásluha. Hodně úspěchů Vám přejí Hlavicovi.

.

Hlavicovi

prodej dvougeneračního domu - Rapotín

Velice děkujeme za spolupráci. Bez vás bychom byt nikdy nezískali. Ať se vám daří! S pozdravem Královi.

Královi

prodej bytu 2+1 - Loučná nad Desnou

Překvapila mě hlavně efektivita jednání a rychlost realizace požadavků. Individuální klientský přístup není nadužívaná fráze, ale je skutečně aplikovaný. 

Jakub Jílek

prodej bytu 1+kk - Bludovská, Šumperk

Skvělý, individuální a profesionální přístup jsem ocenila zejména v mém, poměrně komplikovaném, případě. Pomoc a detailní provádění celým procesem při koupi nemovitosti od začátku až do samého konce, byl pro mě, jakožto mladého člověka bez předchozích zkušeností s nemovitostmi, také stěžejní. Výborný servis a přátelská, rychlá a férová komunikace byly už jen velké plusy.
Díky za spolupráci :)

Anna Buchberger

Chaloupka ve Vícově

Prodané nemovitosti

Pronajaté nemovitosti

+420 608 316 454

info@mrkni.net